CLOSE
Back To Top

Списък на наградените участници в конкурса за коледна картичка „Весела Коледа за всички“

  /  Събития   /  Бъдещи   /  Списък на наградените участници в конкурса за коледна картичка „Весела Коледа за всички“

Списък на наградените участници в конкурса за коледна картичка „Весела Коледа за всички“

Списък на наградените участници в конкурса за коледна картичка „Весела Коледа за всички“

I група
1.Елена Василев, 6 г., ДГ „Лястовичка“, гр. Попово
2.Назмие Фезаинова, 6 г., Школа по изобразително изкуство към Център за подкрепа за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен
3.Вили Панева, 6 г., Школа по изобразително изкуство към Център за подкрепа за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен

Поощрение:
Даниел Господинов, 5 г., Артстудио „Шарени пръсти“, гр. Търговище
Денислав Димитров, 6., ДГ „Теменуга“, група „Слънчице“, гр. Сливен
Мария Василева, 5 г., Школа по изобразително изкуство към Център за подкрепа за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен

II група
1.Ванеса Динева, 1 г клас, ОУ ‚Елисавета Багряна“, гр. Сливен
2.Елица Димитрова, 7 г., Школа „Елиза Арт“, гр. Габрово
3.Атанас Тодоров, 1 б клас, НУ „Васил Левски“. Гр. Сливен

Поощрения:
Сияна Русева, 2 а клас, ОУ „Любен Каравелов“, гр. Бургас
Габриела Цекова, 8 г., ОУ „Проф. Марин Дринов“, гр. Кюстендил
Анелия Дойчинова, 7 г., ., Школа по изобразително изкуство към Център за подкрепа за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен
Емилия Дамянова, 7 г., Школа по изобразително изкуство към Център за подкрепа за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен

III група
1.Елизавета Иванова, 10 г., Школа по изобразително изкуство към Център за подкрепа за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен
2.Стефанка Илиянова, 10 г., Школа по изобразително изкуство към Център за подкрепа за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен
3.Калоян Хаджистойчев, 10 г., ОУ „Елисавета Багряна“ , гр. Сливен

Поощрения:
Раян Купенов, 9 г., Детска АРТ школа „Живопис“, гр. Казанлък
Вяра Пенчева, 9 г., Школа „Елиза Арт“, гр. Габрово
Преслава Станева, 4 клас, Школа „Арт Попово“, гр. Попово
Анета Мишева, 3 д клас, ОУ „Юрий Гагарин“, гр. Сливен

IV група
1.Стефани Емилова, 6 б клас, ОУ „Константин Константинов“, гр. Сливен
2.Илия Йорданов,,6 в клас, СУ „Емилиян Станев“, гр. Велико Търново
3. Павлина Йорданова, 6 а клас, ОУ „Юрий Гагарин, гр. Сливен

Поощрение:
Павлина Шиндрова, 6 клас, Народно читалище „Развитие 1869“, клас по изобразително изкуство, гр. Дряново
Айсел Хамид, 6 а клас, СУ „Н. Й. Вапцаров“, гр, Айтос
Елиза Денева, 6 клас, Народно читалище „Развитие 1869“, клас по изобразително изкуство, гр. Дряново
Добриана Стратиева, 12 г., ОУ „Хаджи Димитър“, с. Бяла, община Сливен

Категория „Традиция“
1.Павлена Димова, 6 г., ДГ „Теменуга“, група „Слънчице“, гр. Сливен
2.Елизар Михайлов, 6 в клас, СУ „Емилиян Станев“, гр. Велико Търново
3.Иванина Воденичарова, 9 г., ОУ „Двайсти април“, гр. Панагюрище

Поощрение:
Елена Иванова, 2 клас, Школа „Арт Попово“, гр. Попово
Ния Пеева, 2 клас, Школа „Арт Попово“, гр. Попово
Ниляй Малляева, 11 г., ОУ „Цар Симеон I“, гр. Варна

Награди на Сливенска Митрополия
1.Радко Василев, 5 б клас, ОУ „Братя Миладинови“, гр. Сливен
2.Вяра Пенчева, 9 г., Школа „Елиза Арт“
3.Сияна Неделчева, 6 г., ДГ „Лястовичка“, гр,. Попово

Поощрение:
Цветелина Стоянова, 6 а клас, ОУ „Христо Ботев“, гр. Сливен
Велислава Иванова, 5 клас, Школа „Арт Попово“, гр. Попово
Мартин Раков, 9 г., Школа „Елиза Арт“, гр. Габрово

Награда за колективна картичка
4 б клас, СУ „Емилиян Станев“, гр. Велико търново

Награда на фирма „Сименс“ – за цялостно представяне
Детска АРТ школа „Живопис“

Награда на фирма „Едоардо Миролио“
Иванина Колева, 14 г., Детска АРТ школа „Живопис“

Награждаването на отличените участници в конкурса и откриването на изложбата с детските творби ще се проведат на 20. 12. 2018 (четвъртък) от 11:00 часа в зала ‘Сирак Скитник“.

Post a Comment