CLOSE
Back To Top

Наградени участници в конкурса „Аз и моят град“

  /  Събития   /  Акцент   /  Наградени участници в конкурса „Аз и моят град“

Наградени участници в конкурса „Аз и моят град“

Списък на отличените участници в конкурса:

I група – до 7-годишна възраст

1.Симона Господинова, 5 г., ДГ „Детство“.

2.Васви Тозлуклиев, 5 г., ДГ „Детство“.

3.Ивайла Костова, 6 г., Школа по изобразително изкуство „Млади виртуози“.

Поощрения:

1.Стефани Стефанова, 6 г., ДГ „Еделвайс“.

2.Даяна Кабаджова, 6 г., ДГ „Еделвайс“.

3.Божидар Андреев, 6 .г, ДГ „В. и Х. Папазян“.

4.Атанас Теклиев, 6 г., ДГ „Еделвайс“.

 

II група – 1-ви и 2-ри клас

1.Дарена Петкова, 8 г., Школа по изобразително изкуство „Млади виртуози“.

2.Ния Колева, I клас, СУ „Пейо Яворов“.

3.Рая Граховска, 8 г.,Школа по изобразително изкуство „Млади виртуози“.

Поощрение:

1.Александра Колева, I клас, ОУ „Елисавета Багряна“.

 

III група – 3-ти и 4-ти клас

1.Звездомир Танчев, 9 г., Школа по изобразително изкуство към Център за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен.

2.Ивайло Калоянов, 10 г., Школа по изобразително изкуство „Млади виртуози“.

3.Никол Колева, 10 г., Школа по изобразително изкуство към Център за личностно развитие – Детски комплекс, гр. Сливен.

Поощрения:

1.Боряна Методиева, 10 г., СУ „Константин Константинов“.

2.Възкресия Проданова, 9 г., Школа по изобразително изкуство „Млади виртуози“.

 

IV група –5-ти и 6-ти клас

1.Виктор Николов, 5 кл., СУ „Пейо Яворов“.

2.Йоан Венелинов, 11 г., Детски комплекс- гр. Сливен.

3.Калоян Хаджистойчев, 12 г., ОУ „Елисавета Багряна“.

Поощрения:

1.Албена Паскалева, 5 кл., СУ „Константин Константинов“.

2.Йоана Йорданова, 6 кл., СУ „Пейо Яворов“.

 

V група –7-ми и 8-ми клас

1.Стефани  Емилова, 8 кл., НХГ „Димитър Добрович“ – Сливен.

2.Надежда Трифонова, 7 кл., СУ „Пейо Яворов“.

3.Божидара Кикьова, 7 кл., СУ „Константин Константинов“.

Поощрения:

1.Димитър Господинов, 7 кл., СУ „Пейо Яворов“.

2.Симона Василева, 8 кл., ППМГ „Добри Чинтулов“.

 

 

 

Post a Comment